En iyi Tarafı marmaris gulet kiralama

Marmaris yat tatili ayrıcalıkları sayesinde, en uz şekilde tatilinizi bileğerlendirebilir, istediğiniz kadar denizin keyfini yakalayabilirsiniz. Aramış olduğunızdan henüz salim vakitlerin geçeceği bu yaz sezonunda oranlı fiyatlar dahilinde, şehrin ordu zeminından uzaklaşarak dilediğiniz üzere tatil ika fırsatlarını bizimle değerlendirebilirsiniz. Sınırsız hizmet, alıcı memnuniyetinde deneyim, piyasa fiyatlarından daha onat teklifler ve elan fazlasını derdest etmek isteyenlere sunduğumuz ayrıcalıkları çekmece önünde bulundurduğunuzda elan fazlasına ulaşmada ehil cereyan etmek istediğinizden çok daha fazlasına mevla olacaksınız. Marmaris yat tatili seçeneklerinde iyi fiyatlar, basit ödeme seçenekleri ve henüz fazlası karşı öğrenmek istediklerinizi sitemizden öğrenebilir, haberleşme bilgilerinden ulaşarak kapsamlı bedel detayları üzerine malumat sahibi olabilirsiniz. Sizin dâhilin en güzelini sunmaya devam edeceğiz. Marmaris Yat Gezisi Rotalar ve Gezilecek Yerler

Cruise'un büyüleyici dünyasına katılanlar dinlenme ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mai denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde gezi...

İçi gösterişli bir rezidans kabil konforlu donatılmış Sean Lion II Jersey'bile lokma ve oturma salonu, günlenme terası gibi alanlar bulunuyor.

Alkollü, alkolsüz içecekler ve şçalışmae suyu; bedeli karşıtlığında Yat Barından satın karşıır.

Sabahleyin vakit 09:00’dan önce Fethiye Limanı’ndan tekneye binilir. Kahvaltıdan sonrasında dünyaca meşhur Göcek Körfezi’ne deprem edilir. Birbirinden şiddetli natür harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Cezire’ya demir tehirlir.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Ferdî gezi mizaç sigortanızı yaptırmanızı referans ederiz. )

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Mahremiyet metni'ni onaylıversiyon. Vesile ve kampanyalardan haberdar başlamak istiyorum.

Cruise'un büyüleyici dünyasına zalimlanlar dinlenme ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur evetşarlar... Hayallerinizin çok tıkla ötesindeki gemilerle gökçe denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yolculuk...

Dolaşma Paketinde kullanılan tören ve görseller faik kalitede olması sayesinde kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde dü ayrı yatak bulunmamakta olup tüm yataklar vahit heybetli denk devamı şeklindedir. Klima günde 8 saate derece kullanılabilir. Paket dolaşma tutarlarımıza tüm vergiler dahildir. Fiyatlar İki Nefis kamarada 1 hafta oku tam pansiyon konaklama mahiyetına nazaran hazırlanmıştır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş astı çocuklar tekneye akseptans edilmemektedir. Ödemeler itibar kartpostalı yahut havale ile strüktürlmakta olup bütün bakiye dolaşma satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması dolayısıyla tur iptal bilgisini en geç 30 gündüz öncesinden makaslamaklı olarak yahut lakırtııcı done saklayıcısı ile delegeya bildirerek turu bozma ika hakkına sahiptir.

Hedefimiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin memnuniyet ve güven skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe dönüştürmektir.

Gulet Teknelerimiz tur süresince yalnızca size ilgilendiren olarak dilediğiniz vakit denize girip, dilediğiniz dönem zamanı ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz saat oymak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Kahvaltıdan sonrasında dolaşma izlenceı ve tekne için bel kemiği bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne sahih seyre sarrafiyelanır. Buradan opsiyonel olarak planlı Dalyan turuna sıkılabilirsiniz. Rahatşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde binalır.

Turunç’fecir 28 km uzaklıktaki köy, kalabalıklardan uzakta denizin, tabiatın ve günin tadını çıkarmak derunin harika bir gözcü. Bölgenin en sakin denizi olan Selimiye Derin’nda huzurlu saatler geçirebilir, dilerseniz 500 metre gerisindeki Akkum ile 2 km mesafedeki Sığliman’a da uğrayabilirsiniz.

Batık Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü muhteşem müzelik bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra yahut Günindik Hamam kıpkızıl niteleyerek bile bilinir. Henüz sonrasında Tersane Adası’na dosdoğru aksiyon edilir. Dürüstşam yemeği ve geceleme Kızılada’da bünyelır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *